Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Types
el: Τύποι

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Archives
el: Αρχεία

en: Width
el: Πλάτος

en: Media
el: Μέσα

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Transliteration
el: Μεταγραφή

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Left Blank
el: Έμεινε κενό

en: Web Images
el: Εικόνες ιστού

en: Desktop Images
el: Εικόνες επιφάνειας εργασίας

en: Additional Extensions
el: Πρόσθετες επεκτάσεις

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
el: Εισάγετε μια λίστα πρόσθετων επεκτάσεων αρχείων για το πεδίο αυτό υποβολής αρχείων, χωρισμένες με κόμμα.<br /> Οι επεκτάσεις που θα εισάγετε θα προστεθούν στα παραπάνω επιλεγμένα στοιχεία.

en: Max Upload Size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου υποβολής

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
el: Εισάγετε το μέγιστο μέγεθος αρχείου που μπορεί να υποβάλλει ένας χρήστης (σε KB).

en: Upload Directory
el: Κατάλογος υποβολής αρχείων

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
el: Οι υποβολές αρχείων από τα webform αποθηκεύονται πάντα στον κατάλογο files του ιστοτόπου. Μπορείτε προαιρετικά να ορίσετε υποκατάλογο για την αποθήκευση των αρχείων σας.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
el: Αρχεία με την κατάληξη %ext δεν επιτρέπονται, ανεβάστε ένα αρχείο με μία από τις καταλήξεις %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
el: Το αρχείο %filename είναι πολύ μεγάλο (%filesize KB). Υποβάλλετε ένα αρχείο μεγέθους %maxsize KB ή μικρότερο.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του υποβληθέντος αρχείου %filename. Ο κατάλογος προορισμού ενδέχεται να μην είναι εγγράψιμος.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
el: Δεν ήταν δυνατή η αποθήκευση του υποβληθέντος αρχείου. Ο κατάλογος προορισμού δεν υπάρχει.

en: User uploaded file
el: Υποβληθέν από το χρήστη αρχείο

en: Average uploaded file size
el: Μέσος όρος μεγέθους υποβληθέντων αρχείων

en: Leaving blank will use the default size.
el: Αν μείνει κενό, θα χρησιμοποιηθεί το προεπιλεγμένο μέγεθος.

en: Width of the file field.
el: Πλάτος του πεδίου για το αρχείο.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
el: Δεν ήταν δυνατή η δημιουργία του κατάλογου αποθήκευσης %directory. Ελέγξτε αν ο κατάλογος αρχείων του webform είναι εγγράψιμος.

en: %field field is required.
el: Το πεδίο %field είναι απαραίτητο.

en: Filesize (KB)
el: Μέγεθος αρχείου (KB)

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Bar with progress meter
el: Μπάρα με δείκτη προόδου

en: Throbber
el: Δείκτης προόδου Throbber

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
el: Ο δείκτης προόδου "throbber" δε δείχνει την πρόοδο της αποστολής αλλά καταλαμβάνει λιγότερο χώρο. Η μπάρα προόδου είναι χρήσιμη για την παρακολούθηση αποστολής μεγάλων αρχείων.
