Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Remove
et: Eemalda

en: Types
et: Tüübid

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: Archives
et: Arhiivid

en: Width
et: Laius

en: Media
et: Meedia

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Webform
et: Veebivorm

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
et: Väiksem kuva (throbber) ei näita uuenduste olekut, kuid võtab vähem ruumi. Edenemise riba on abiks suurte üleslaadimiste jälgimiseks.

en: Upload directory
et: Üleslaetavate failide kaust
