Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Remove
kk: Өшіру

en: Types
kk: Типтар

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: KB
kk: Кб
