Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Types
km: ប្រភេទ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Width
km: ទទឹង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: KB
km: គីឡូបៃ

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Bar with progress meter
km: របារ​ដែល​មាន​ម៉ែត្រ​វឌ្ឍនភាព

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
km: ការ​បង្ហាញ​ដំណើរការ​មិន​បង្ហាញ​ស្ថាន​ភាព​ផ្ទុក​ឡើង​ទេ ប៉ុន្តែ​ត្រូវ​ការ​ទំហំ​តិច ។ របារ​វឌ្ឍនភាព​មាន​ប្រយោជន៍​សម្រាប់​ដំណើរការ​ត្រួតពិនិត្យ​លើ​ការ​ផ្ទុក​ឡើង​ដែល​ធំៗ ។
