Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು
