Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Width
ku: پانی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Unlimited
ku: بێسنوور

en: KB
ku: ک.ب.

en: Progress indicator
ku: پیشاندەری

en: Throbber
ku: وێنەی ڕەوشی پرۆگرام
