Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Types
lt: Tipai

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Width
lt: Plotis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Webform
lt: Web forma

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: Web Images
lt: Web vaizdai

en: Desktop Images
lt: Darbastalio vaizdai

en: Additional Extensions
lt: Papildomi plėtiniai

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lt: Įveskite papildomus bylų plėtinius šiam atsiuntimo laukeliui, kiekvieną atskirkite kableliu.<br />Įvesti plėtiniai bus pridėti prie aukščiau pasirinktų.

en: Max Upload Size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lt: Įveskite maksimalų leidžiamą dydį lankytojų įkeliamiems failams (KB)

en: Upload Directory
lt: Atsiuntimo katalogas

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
lt: Failai įkeliami per Webformą, visada išsaugomi files kataloge. Jei norite, galite pasirinkti subkatalogą šiems failams saugoti.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lt: Failai su '%ext' plėtiniu yra uždrausti, prašome įkelti failus su %exts plėtiniu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lt: '%filename' failas yra per didelis (%filesize KB). Prašome nekelti failų didesnių nei %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
lt: Atsiųstos bylos %filename neįmanoma isaugoti. Paskirties katalogas gali būt neįrašomas.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lt: Įkeltas failas negalėjo būti išsaugotas. Katalogas, kuriame bandyta išsaugoti, neegzistuoja.

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: Width of the file field.
lt: Laukelio plotis.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
lt: Katalogo %directory neįmanoma sukurti. Patirkinkite ar katalogas įrašomas.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis
