Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Remove
mr: काढा

en: Types
mr: प्रकार

en: Category
mr: वर्ग

en: Name
mr: नाव

en: Width
mr: लांबी

en: Unlimited
mr: अमर्यादित
