Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Types
nl: Soorten

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Archives
nl: Archieven

en: Width
nl: Breedte

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Transliteration
nl: Transliteratie

en: Documents
nl: Documenten

en: Webform
nl: Formulier

en: Left Blank
nl: Leeg gelaten

en: Web Images
nl: Web afbeeldingen

en: Desktop Images
nl: Bureaubladafbeeldingen

en: Additional Extensions
nl: Aanvullende Uitbreidingen

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
nl: Voer een lijst in met aanvullende extensies voor dit uploadveld, gescheiden door komma's.<br /> Ingevoerde extensies worden aan de hierboven aangevinkte extensies toegevoegd.

en: Max Upload Size
nl: Maximale bestandsgrootte per upload

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
nl: Voer de maximale grootte in van een te uploaden bestand (in KB).

en: Upload Directory
nl: Upload map

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
nl: Webformulier-uploads worden altijd opgeslagen in de bestandsmap van de website. Eventueel kan een submap worden opgegeven, waarin de bestanden moeten worden opgeslagen.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
nl: Bestanden met de extensie '%ext' zijn niet toegestaan. Upload een bestand met de extensie %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
nl: Het bestand '%filename' is te groot (%filesize KB). Upload een bestand van %maxsize KB of minder.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
nl: Het bestand %filename kan niet worden opgeslagen. Mogelijk is de bestandsmap op de webserver niet schrijfbaar.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
nl: Het bestand %filename kan niet worden opgeslagen. De doelmap op de webserver bestaat niet.

en: User uploaded file
nl: Door gebruiker geüpload bestand

en: Average uploaded file size
nl: Gemiddelde grootte van geüploade bestanden

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Width of the file field.
nl: Breedte van het bestandsveld.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writtable.
nl: De map %directory kon niet worden aangemaakt. Controleer of de map voor webformulieren schrijfbaar is.

en: %field field is required.
nl: Het veld %field is verplicht.

en: Filesize (KB)
nl: Bestandsgrootte (KB)

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Max upload size must be a number in KB.
nl: Maximale uploadgrootte dient een getal in KB te zijn.

en: The save directory %directory is not valid.
nl: De opslagmap %directory is niet geldig.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De throbber-weergave toont niet de status van het uploaden maar neemt minder plaats in. De voortgangsbalk is nuttig om het verloop van omvangrijke uploads te bewaken.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
nl: Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar beperkt toegang tot bestanden tot gebruikers die inzendingen kunnen bekijken.

en: Upload directory
nl: Uploadmap

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
nl: U mag een sub-map selecteren waarin bestanden worden opgeslagen.
