Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Remove
oc: Levar

en: Types
oc: Tipes

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Width
oc: Largor

en: Media
oc: Mèdia

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Transliteration
oc: Transliteracion

en: KB
oc: Ko

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Bar with progress meter
oc: Barra amb indicador de progression

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses
