Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (41 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Remove
pl: Usuń

en: Types
pl: Typy

en: Category
pl: Kategoria

en: Name
pl: Nazwa

en: Archives
pl: Archiwa

en: Width
pl: Szerokość

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Transliteration
pl: Transliteracja

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Webform
pl: Formularz

en: Left Blank
pl: Zostaw puste

en: Web Images
pl: Obrazki internetowe

en: Desktop Images
pl: Tła pulpitu

en: Additional Extensions
pl: Dodatkowe rozszerzenia

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
pl: Podaj listę dodatkowych rozszerzeń plików dla tego pola oddzielone przecinkami.<br />Wprowadzone rozszerzenia zostaną dołączone do zaznaczonych powyżej elementów.

en: Max Upload Size
pl: Maksymalna rozmiar wysłanego pliku

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
pl: Podaj maksymalny rozmiar pliku (w KB) jaki może wysłać użytkownik.

en: Upload Directory
pl: Folder składowania plików

en: Webform uploads are always saved in the site files directory. You may optionally specify a subfolder to store your files.
pl: Pliki dołączone do formularza zawsze są zapisywane w katalogu "files". Możesz opcjonalnie wybrać podfolder, w którym będą zapisywane pliku.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
pl: Pliki z rozszerzeniem '%ext' są niedozwolone. Możesz umieszczać tylko pliki z rozszerzeniami %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
pl: Plik %filename posiada zbyt duży rozmiar (%filesize KB). Można wysyłać tylko pliki równe lub mniejsze niż %maxsize KB.

en: The uploaded file %filename was unable to be saved. The destination directory may not be writable.
pl: Niemożliwe było zapisanie pliku %filename. Prawdopodobnie folder docelowy jest tylko do odczytu.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
pl: Nie można było zapisać pliku. Folder docelowy nie istnieje.

en: User uploaded file
pl: Plik przesłany przez użytkownika

en: Average uploaded file size
pl: Średni rozmiar przesłanego pliku

en: Leaving blank will use the default size.
pl: Pozostaw puste, aby użyć domyślnego rozmiaru.

en: Width of the file field.
pl: Szerokość pola z plikiem.

en: %field field is required.
pl: Pole %field jest wymagane.

en: Filesize (KB)
pl: Rozmiar pliku (KB)

en: Progress indicator
pl: Wskaźnik postępu

en: Bar with progress meter
pl: Belka z paskiem postępu

en: Throbber
pl: Sygnalizator pracy

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Download !filename
pl: Pobierz !filename

en: Max upload size must be a number in KB.
pl: Maksymalny rozmiar wysyłanego pliku musi być liczbą wyrażoną w KB.

en: The save directory %directory is not valid.
pl: Katalog zapisu %directory nie jest prawidłowy.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
pl: Sygnalizator pracy nie pokazuje postępu zadania, ale zajmuje mniej miejsca. Pasek postępu jest pomocny przy monitorowaniu wysyłania dużych plików.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
pl: Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu niż pliki publiczne, ale ograniczają dostęp do plików użytkownikom, którzy mogą przeglądać zgłoszenia.

en: Upload directory
pl: Katalog docelowy wysyłanych plików

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
pl: Możesz opcjonalnie określić podkatalog do przechowywania swoich plików.
