Webform Multiple File Upload (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Remove
vi: Xoá

en: Types
vi: Các kiểu

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Name
vi: Tên

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Media
vi: Phương tiện

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Transliteration
vi: Chuyển chữ

en: Documents
vi: Tài liệu

en: Leaving blank will use the default size.
vi: Để trống nếu muốn dùng kích thước mặc định.

en: %field field is required.
vi: Trường %field là bắt buộc.

en: Filesize (KB)
vi: Kích cỡ tập tin (KB)

en: Progress indicator
vi: Báo cáo tiến độ

en: Bar with progress meter
vi: Thanh tiến độ

en: Throbber
vi: Con chạy

en: Upload destination
vi: Đích tải lên

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
vi: Con chạy không hiển thị trạng thái tải lên, nhưng nhỏ gọn hơn. Thanh tiến độ cho phép theo dõi tiến độ tải lên, và trực quan hơn nếu tệp tải lên có dung lượng lớn.
