Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Types
ast: Tribes

en: Category
ast: Categoría

en: Name
ast: Nome

en: Width
ast: Anchu

en: Unlimited
ast: Ilimitáu
