Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Remove
bg: Премахни

en: Types
bg: Типове

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: Media
bg: Медия

en: Unlimited
bg: Без ограничения
