Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Category
bn: বিভাগ

en: Name
bn: নাম

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Media
bn: মাধ্যম

en: Unlimited
bn: অসীম

en: KB
bn: কিলোবাইট
