Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Types
bs: Tipovi

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Width
bs: Širina

en: Unlimited
bs: Neograničeno
