Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Types
eo: Tipoj

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Unlimited
eo: Senlima
