Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Types
eu: Motak

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: Archives
eu: Fitxategiak

en: Width
eu: Zabalera

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Transliteration
eu: Transliterazioa

en: Documents
eu: Dokumentuak

en: Left Blank
eu: Hutsik utzia

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga
