Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: Width
hy: Լայնություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: KB
hy: ԿԲ
