Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Remove
jv: Buwang

en: Types
jv: Tipe

en: Category
jv: Kategori

en: Name
jv: Jeneng

en: Width
jv: Ambané

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Bar with progress meter
jv: Gambar karo meteran kemajuan

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
jv: Tampilan throbber ora nontonaké status unggahan nanging ngurangi spasi. Ros progrés kuwi mbantu kanggo monitor progrés sākā unggahan sing gedhé.
