Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Types
ps: ډولونه

en: Category
ps: ټولی

en: Name
ps: نوم

en: Width
ps: پلنوالى

en: Media
ps: رسنۍ
