Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Types
ta: வகைகள்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Width
ta: அகலம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Upload destination
ta: தரவேற்ற சேருமிடம்
