Webform Multiple File Upload (7.x-1.4) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Media
th: สื่อ

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: Upload directory
th: อัปโหลดไดเรกทอรี
