Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Remove
ar: حذف

en: Types
ar: الأنواع

en: Category
ar: التصنيف

en: Name
ar: الاسم

en: Width
ar: العرض

en: Media
ar: ميديا

en: Unlimited
ar: غير محدود

en: Left Blank
ar: متروك فارغا

en: KB
ar: ك.بايت

en: Progress indicator
ar: مؤشر التقدم

en: Bar with progress meter
ar: شريط مع مقياس التقدم

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
ar: عرض النابض لا يظهر حالة الرفع ولكنه يأخذ مساحة أصغر. شريط التقدم مفيد لمراقبة التقدم في الرفع الكبير.
