Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Types
ca: Tipus

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Archives
ca: Arxius

en: Width
ca: Amplada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Transliteration
ca: Transcripció

en: Webform
ca: Formulari web

en: Left Blank
ca: En blanc

en: Web Images
ca: Imatges web

en: Desktop Images
ca: Imatges d'escriptori

en: Additional Extensions
ca: Extensions addicionals

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
ca: Introduïu un llistat de les extensions de fitxer addicionals per aquest camp de càrrega separats per comes.<br /> Les extensions introduïdes s'afegiran als elements activats de dalt.

en: Max Upload Size
ca: Mida màxima de càrrega

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
ca: Introduïu la mida màxima de fitxer que l'usuari pot carregar (en KB).

en: User uploaded file
ca: Fitxer carregat per l'usuari

en: Average uploaded file size
ca: Mida mitjana dels fitxers carregats

en: Leaving blank will use the default size.
ca: Si el deixeu en blanc s'utilitzarà la mida predeterminada.

en: Width of the file field.
ca: Amplada del camp de fitxer.

en: Filesize (KB)
ca: Mide del fitxer (KB)

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Bar with progress meter
ca: Barra amb indicador de progrés

en: Throbber
ca: Icona de càrrega

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
ca: La icona de càrrega no mostra l'estat de les càrregues però ocupa menys espai. La barra de progrés és útil per controlar el progrés de les càrregues grans.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
ca: L'emmagatzematge d'arxius privats implica una major sobrecàrrega del sistema que els arxius públics, però permet restringir l'accés dels arxius als usuaris que poden veure els enviament.

en: Upload directory
ca: Directori de càrrega

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
ca: Opcionalment pots especificar un sub-directori per emmagatzemar els fitxers.
