Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Remove
cs: Odstranit

en: Types
cs: Typy

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Archives
cs: Archivy

en: Width
cs: Šířka

en: Media
cs: Média

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: Web Images
cs: Webové obrázky

en: Desktop Images
cs: Obrázky

en: Additional Extensions
cs: Další rozšíření

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
cs: Zadejte seznam dalších přípon souborů (oddělených čárkami) pro toto pole. <br />Přípony se přidají k výše zaškrtnutým položkám.

en: Max Upload Size
cs: Maximální velikost pro nahrávání souborů

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
cs: Zadejte maximální velikost souboru, který uživatel může nahrát (v KB)

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
cs: Soubory s příponou '%ext' nejsou povoleny. Nahrajte soubor s příponou %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
cs: Soubor %filename je příliš velký (%filesize KB). Horní limit pro velikost souboru je %maxsize KB.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
cs: Nahraný soubor %filename se nepodařilo uložit. Cílový adresář neexistuje.

en: User uploaded file
cs: Soubor nahraný uživatelem

en: Average uploaded file size
cs: Průměrná velikost nahraného souboru

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: Width of the file field.
cs: Šířka pole pro soubory.

en: %field field is required.
cs: Pole %field je vyžadováno.

en: Filesize (KB)
cs: Velikost souboru (KB)

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Bar with progress meter
cs: Sloupec s ukazatelem průběhu

en: Throbber
cs: Pulzér

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Download !filename
cs: Stáhnout !filename

en: Max upload size must be a number in KB.
cs: Maximální velikost pro nahrávání souborů musí být číslo v KB.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
cs: Pulzér (throbber) není chopen zobrazit průběh nahrávání, ale zabere méně místa. Standardní indikátor průběhu je vhodný při nahrávání velkých souborů.

en: Upload directory
cs: Adresář pro upload
