Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Remove
gl: Quitar

en: Types
gl: Tipos

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Width
gl: Ancho

en: Media
gl: Medios

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Transliteration
gl: Transliteración

en: Documents
gl: Documentos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Leaving blank will use the default size.
gl: Deixándoo en branco utilizarase o tamaño por defecto.

en: %field field is required.
gl: O campo %field é necesario.

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Bar with progress meter
gl: Barra co indicador de progreso

en: Throbber
gl: Pulsador

en: Upload destination
gl: Destino da subida
