Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Types
ml: തരങ്ങൾ

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Name
ml: പേര്

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: KB
ml: കെ.ബി.
