Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Remove
mn: Устгах

en: Types
mn: Төрлүүд

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Width
mn: Өргөн

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: KB
mn: КБ
