Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Remove
nn: Fjern

en: Category
nn: Kategori

en: Name
nn: Namn

en: Unlimited
nn: Uavgrensa
