Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: Unlimited
si: අනන්තයි
