Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Types
sk: Typy

en: Category
sk: Kategória

en: Name
sk: Názov

en: Archives
sk: Archívy

en: Width
sk: Šírka

en: Media
sk: Médiá

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Webform
sk: Webformulár

en: Left Blank
sk: Nevyplnených

en: Web Images
sk: Webové obrázky

en: Desktop Images
sk: Desktopové obrázky

en: Additional Extensions
sk: Ďalšie prípony

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
sk: Zadajte zoznam ďalších typov súborov oddelených čiarkami. <br /> Zadané prípony budú pridané k zaškrtnutým položkám vyššie.

en: Max Upload Size
sk: Maximálna veľkosť

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
sk: Zadajte maximálnu možnú veľkosť súboru, ktorý môže používateľ nahrať (v kB).

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
sk: Súbory s príponou '%ext' nie sú dovolené, môžete nahrať súbory s príponami %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
sk: Súbor '%filename' je príliš veľký (%filesize KB). Môžete nahrať súbor s veľkosťou %maxsize KB alebo menší.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
sk: Nahrávaný súbor sa nepodarilo uložiť. Cieľový priečinok neexistuje.

en: User uploaded file
sk: Pužívateľmi nahraných súborov

en: Average uploaded file size
sk: Priemerná veľkosť nahratých súborov

en: Leaving blank will use the default size.
sk: Ak necháte pole prázdne, použije sa predvolený rozmer.

en: Width of the file field.
sk: Šírka súborového poľa.

en: %field field is required.
sk: Pole %field je povinné.

en: Filesize (KB)
sk: Veľkosť súboru (KB)

en: Progress indicator
sk: Indikátor priebehu

en: Bar with progress meter
sk: Lišta s ukazovateľom priebehu

en: Upload destination
sk: Cieľové umiestnenie nahrávania
