Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Remove
sl: Odstrani

en: Types
sl: Tipi

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Width
sl: Širina

en: Unlimited
sl: Neomejeno
