Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Remove
sq: Hiq

en: Types
sq: Llojet

en: Category
sq: Kategoria

en: Name
sq: Emri

en: Unlimited
sq: Pa limit
