Webform Multiple File Upload (7.x-1.5) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Types
ug: تىپلار

en: Name
ug: ئىسىم

en: Archives
ug: ئارخىپلار

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Unlimited
ug: چەكسىز
