Webform Multiple File Upload (7.x-1.6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: Types
af: Tipes

en: Category
af: Kategorie

en: Name
af: Naam

en: Unlimited
af: Onbeperk

en: %field field is required.
af: !field veld is verpligtend.
