Webform Multiple File Upload (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Types
bo: རིགས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Progress indicator
bo: འཕེལ་རིམ་སྟོན་བྱེད

en: Bar with progress meter
bo: འཕེལ་རིམ་ཡོད་པའི་ཕྲེད་ཐིག

en: Throbber
bo: མཚོན་རིས

en: Upload destination
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་ཡུལ

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
bo: མཚོན་རིས་ཀྱིས་ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་གནས་སྟངས་མངོན་མི་ཐུབ་ནའང་གནས་ཁུལ་ཆུང་ཆུང་ལས་མི་བཟུང་བ། འཕེལ་རིམ་ཐིག་ནི་ཡར་སྤྲོད་ཡིག་ཆ་ཆེན་པོ་ཡོད་པའི་སྐབས་སུ་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་པར་ཕན་ཐོགས་ཡོད།
