Webform Multiple File Upload (7.x-1.6) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Types
hu: Típusok

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Archives
hu: Archívumok

en: Width
hu: Szélesség

en: Media
hu: Média

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Transliteration
hu: Latinbetűs átirat

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Webform
hu: Űrlap

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: Web Images
hu: Web képek

en: Desktop Images
hu: Asztali képek

en: Additional Extensions
hu: További kiegészítések

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
hu: A mezőhöz csatolható fájlok kiterjesztéseit vesszővel kell elválasztani. <br />A felvett kiterjesztések hozzá lesznek adva a fent engedélyezettekhez.

en: Max Upload Size
hu: A feltölthető legnagyobb fájlméret

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
hu: A feltölthető legnagyobb fájlméret kB-ban.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
hu: %ext kiterjesztésű fájl feltöltése nem engedélyezett. Csak %exts kiterjesztésű fájlok tölthetőek fel.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
hu: %filename mérete túl nagy (%filesize kB). A megengedett legnagyobb feltölthető fájlméret %maxsize kB.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
hu: A feltöltött fájlt nem lehet elmenteni. A célkönyvtár nem létezik.

en: User uploaded file
hu: Felhasználó által feltöltött fájl

en: Average uploaded file size
hu: A feltöltött fájlok átlagos mérete

en: KB
hu: kB

en: Leaving blank will use the default size.
hu: Ha üres, marad az alapértelmezett méret.

en: Width of the file field.
hu: A fájlmező szélessége.

en: %field field is required.
hu: %field mezőt ki kell tölteni.

en: Filesize (KB)
hu: Fájlméret (kB)

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Bar with progress meter
hu: Folyamatjelző sáv

en: Throbber
hu: Folyamatjelző

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Download !filename
hu: !filename letöltése

en: Max upload size must be a number in KB.
hu: A maximális feltöltési méretnek KB-ban megadott számnak kell lennie.

en: The save directory %directory is not valid.
hu: A mentési könyvtár %directory nem érvényes.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
hu: A folyamatjelző animáció nem mutatja a feltöltés állapotát, de jelzi, ha feltöltés történik. Ezzel szemben a folyamatjelző sáv mindig a feltöltés jelenlegi állapotát írja ki, ezért hasznos lehet nagy fájlok feltöltésekor.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
hu: A fájlok privát kezelésére alkalmas infrastruktúra használata jóval több teljesítményt vesz igénybe mint a nyilvános fájloké, de biztosítja, hogy a fájlokhoz kizárólag az űrlapok megtekintésére jogosult felhasználók férjenek hozzá.

en: Upload directory
hu: Feltöltési célmappa

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
hu: Lehetőség van egy alkönyvtár megadására a fájlok tárolásához.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writable.
hu: %directory mentési könyvtárat nem sikerült létrehozni. A <em>Webform</em> modul könyvtárának írhatónak kell lennie.
