Webform Multiple File Upload (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Types
is: Tegundir

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Width
is: Breidd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Unlimited
is: Ótakmarkað
