Webform Multiple File Upload (7.x-1.6) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Remove
lv: Izņemt

en: Types
lv: Veidi

en: Category
lv: Kategorija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Width
lv: Platums

en: Media
lv: Multivide

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: Documents
lv: Dokumenti

en: Webform
lv: Webforma

en: Left Blank
lv: Atstāt tukšu

en: Web Images
lv: Tīkla attēli

en: Desktop Images
lv: Darbvirsmas attēli

en: Additional Extensions
lv: Papildus paplašinājumi

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lv: Atdalot ar komatu, ievadi sarakstu ar papildus failu paplašinājumiem šai augšupielādes formai. <br /> Ievadītie paplašinājumi tiks pievienoti augstāk norādītajiem elementiem.

en: Max Upload Size
lv: Maksimālais augšupielādes lielums

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
lv: Ievadi maksimālo lietotāja pievienojamo (KB) datnes izmēru.

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
lv: Datnes ar '%ext' paplašinājumu nav atļautas, lūdzu augšupielādējiet datni ar %exts paplašinājumu.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
lv: Datne '%filename' ir pārāk liels (%filesize KB). Lūdzu augšupielādējiet datni %maxsize KB vai mazāku.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
lv: Augšupielādēto datni nebija iespējams saglabāt. Mērķa direktorija neeksistē.

en: User uploaded file
lv: Lietotāja augšupielādes datne

en: Average uploaded file size
lv: Vidējais augšupielādētais datnes izmērs

en: Leaving blank will use the default size.
lv: Atstājot tukšu, tiks izmantots noklusētais izmērs.

en: Width of the file field.
lv: Datņu lauka platums.

en: %field field is required.
lv: %field lauks ir obligāts.

en: Filesize (KB)
lv: Datnes izmērs (KB)

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators

en: Bar with progress meter
lv: Josla ar progresa mērītāju

en: Throbber
lv: Pulsētājs

en: Download !filename
lv: Lejupielādēt !filename

en: Max upload size must be a number in KB.
lv: Maksimālajam augšpielādes izmēram jābūt skaitlim KB.

en: Upload directory
lv: Augšpielādes direktorija
