Webform Multiple File Upload (7.x-1.6) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Types
te: రకాలు

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: KB
te: కిబై

en: Upload destination
te: ఎక్కింపు గమ్యస్థానం
