Webform Multiple File Upload (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (43 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Types
uk: Типи

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Archives
uk: Архіви

en: Width
uk: Ширина

en: Media
uk: Медіа

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Transliteration
uk: Транслітерація

en: Documents
uk: Документи

en: Webform
uk: Вебформа

en: Left Blank
uk: Залишено порожнім

en: Web Images
uk: Веб зображення

en: Desktop Images
uk: Шпалери робочого стола

en: Additional Extensions
uk: Додаткові розширення

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
uk: Введіть через кому список додаткових розширень файлів для цього поля завантаження. <br /> Введені розширення будуть додані до відмічених вище розширень.

en: Max Upload Size
uk: Макс. розмір файлу

en: Enter the max file size a user may upload (in KB).
uk: Уведіть максимально дозволений розмір файлу (у Кілобайтах)

en: Files with the '%ext' extension are not allowed, please upload a file with a %exts extension.
uk: Файли з розширенням '%ext' не можна завантажувати, будь ласка, завантажуйте файли з дозволеними розширеннями: %exts.

en: The file '%filename' is too large (%filesize KB). Please upload a file %maxsize KB or smaller.
uk: Файл '%filename' занадто великий (%filesize KB). Будь ласка, завантажуйте файли розміром %maxsize KB або менше.

en: The uploaded file was unable to be saved. The destination directory does not exist.
uk: Відвантажений файл неможливо зберегти. Каталог призначення відсутній.

en: User uploaded file
uk: Файл, відвантажений користувачем

en: Average uploaded file size
uk: Середній розмір файлів, що відвантажуються

en: KB
uk: КБ

en: Leaving blank will use the default size.
uk: Якщо не заповнювати, буде використано базовий розмір.

en: Width of the file field.
uk: Ширина поля файлу.

en: %field field is required.
uk: Необхідно вказати %field.

en: Filesize (KB)
uk: Розмір файла (KB)

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Bar with progress meter
uk: Смуга зі шкалою поступу

en: Throbber
uk: Тробер

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Download !filename
uk: Завантажити !filename

en: Max upload size must be a number in KB.
uk: Максимальний розмір завантаження в КБ.

en: The save directory %directory is not valid.
uk: Каталог збереження %directory є хибним.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
uk: Тробер не відображає стан відвантажень, проте займає менше місця. Індикатор прогресу більш зручний для спостереження за великими відвантаженнями.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
uk: Приватне зберігання файлів вимагає значно більше ресурсів, ніж загальнодоступні файли, але обмежує доступ до файлів для користувачів, які можуть переглядати надсилання.

en: Upload directory
uk: Каталог відвантаження

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
uk: Додатково можна вказати підкаталог для збереження ваших файлів.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writable.
uk: Не можливо створити каталог збереження %directory. Перевірте чи дозволений запис до каталогу файлів веб-форми.

en: File limit
uk: Обмеження розміру файлу

en: Are you sure you want to delete %file?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %file?
