Webform Multiple File Upload (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Remove
fa: حذف

en: Types
fa: انواع

en: Category
fa: دسته بندی

en: Name
fa: نام

en: Archives
fa: آرشیوها

en: Width
fa: عرض

en: Media
fa: رسانه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Transliteration
fa: حرف به حرف نویسی

en: Documents
fa: اسناد

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری
