Webform Multiple File Upload (7.x-1.6) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Types
ne: प्रकार

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: Width
ne: चौडाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Unlimited
ne: असिमित
