Webform Multiple File (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Archives
cs: Archivy

en: Media
cs: Média

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: Average uploaded file size
cs: Průměrná velikost nahraného souboru

en: Number of values
cs: Počet hodnot

en: Filesize (KB)
cs: Velikost souboru (KB)

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Bar with progress meter
cs: Sloupec s ukazatelem průběhu

en: Throbber
cs: Pulzér

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Add a new file
cs: Přidat soubor

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
cs: Pulzér (throbber) není chopen zobrazit průběh nahrávání, ale zabere méně místa. Standardní indikátor průběhu je vhodný při nahrávání velkých souborů.

en: Upload directory
cs: Adresář pro upload
