Webform Multiple File (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Name
hu: Név

en: Archives
hu: Archívumok

en: Media
hu: Média

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Webform
hu: Űrlap

en: Left Blank
hu: Kitöltetlen

en: Average uploaded file size
hu: A feltöltött fájlok átlagos mérete

en: Number of values
hu: Értékek száma

en: Filesize (KB)
hu: Fájlméret (kB)

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Bar with progress meter
hu: Folyamatjelző sáv

en: Throbber
hu: Folyamatjelző

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Add a new file
hu: Új fájl hozzáadása

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
hu: A folyamatjelző animáció nem mutatja a feltöltés állapotát, de jelzi, ha feltöltés történik. Ezzel szemben a folyamatjelző sáv mindig a feltöltés jelenlegi állapotát írja ki, ezért hasznos lehet nagy fájlok feltöltésekor.

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
hu: A felhasználók által feltöltött fájlok legnagyobb mérete, például 2 MB vagy 800 KB. A webhelyet kiszolgáló szerver legnagyobb feltöltési mérete @size.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
hu: A fájlok privát kezelésére alkalmas infrastruktúra használata jóval több teljesítményt vesz igénybe mint a nyilvános fájloké, de biztosítja, hogy a fájlokhoz kizárólag az űrlapok megtekintésére jogosult felhasználók férjenek hozzá.

en: Upload directory
hu: Feltöltési célmappa

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
hu: Lehetőség van egy alkönyvtár megadására a fájlok tárolásához.

en: Max upload size
hu: Maximális feltölthető méret

en: Web images
hu: Web képek

en: Desktop images
hu: Munkaasztal képek

en: Additional extensions
hu: További kiterjesztések

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, separated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
hu: Ha szükséges, itt megadhatóak ehhez a feltöltési mezőhöz további fájlkiterjesztések, amelyek hozzáadódnak a fent kiválasztottak listájához.
