Webform Multiple File (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Webform
lt: Web forma

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Add a new file
lt: Pridėti naują failą
