Webform Multiple File (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Name
oc: Nom

en: Media
oc: Mèdia

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Number of values
oc: Nombre de valors

en: Progress indicator
oc: Indicador de progression

en: Bar with progress meter
oc: Barra amb indicador de progression

en: Upload destination
oc: Destinacion dels mandadisses

en: Add a new file
oc: Apondètz un fichièr novèl
