Webform Multiple File (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Archives
ro: Arhive

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Documents
ro: Documente

en: Allowed file extensions
ro: Extensii de fișiere permise

en: Left Blank
ro: Lăsat gol

en: Number of values
ro: Număr de valori

en: Progress indicator
ro: Indicator progres

en: Bar with progress meter
ro: Bară cu indicator de progres

en: Upload destination
ro: Destinația încărcării

en: Add a new file
ro: Adaugă un nou fișier

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
ro: Afișarea throbber-ului nu arată starea încărcărilor dar ocupă mai puțin loc. Bara de progres este folositoare pentru a monitoriza progresul pentru încărcări mari.

en: Upload directory
ro: Directorul în care sunt stocate încărcările
