Webform Multiple File (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Name
sv: Namn

en: Archives
sv: Arkiv

en: Unlimited
sv: Obegränsad

en: Documents
sv: Dokument

en: Allowed file extensions
sv: Tillåtna filändelser

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Left Blank
sv: Lämnat tomt

en: Average uploaded file size
sv: Genomsnittlig storlek på uppladdade filer

en: Number of values
sv: Antal värden

en: Filesize (KB)
sv: Filstorlek (KB)

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Bar with progress meter
sv: Stapel med förloppsindikator

en: Throbber
sv: Laddningsindikator

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: Add a new file
sv: Lägg till ny fil

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
sv: Laddningsindikatorn visar inte statusen för uppladdningen men tar upp mindre plats. Förloppsindikatorn är till hjälp för att se hur långt man kommit med stora uppladdningar.

en: Upload directory
sv: Uppladdningskatalog
